Filmy, co stojí za to vidět!

Zakletá Ella

romantická pohádka

Anne Hathaway jako hrdinka tohoto romantického a kouzelného dobrodružství, plném legrace dostala do vínku od své kmotry dar poslušnosti, který je však pro ni zároveň prokletím. Musí totiž udělat cokoliv, o co ji kdo požádá - i když je to špatné.
Proto se rozhodne, že tento dar vrátí. Snadný úkol se brzy promění v úžasnou cestu plnou obrů, zlobrů, zlomyslných nevlastních sester, ale i princů.

Most do země Terabithia

rodinný

Pokud z obalu získáte dojem, jaký by to mohl být film, vězte, že se jedná o něco zcela jiného - je to film o dětech, škole, vztazích mezi sourozenci, rodiči a spolužáky. A o tom, jak se vypřádat s tím, co přináší život a přátelství.
Film je adaptací stejnojmenného celosvětově úspěšného bestselleru Katherine Patersonové.

Stroj času

romantický dobrodružný sci-fi

Co je dáno, to je dáno a nemůže se změnit. Nebo může? Newyorského vynálezce z počátku 20. století, Alexander Hartdegen je donucen změnit svou devastující osobní tragédii, a sestaví úžasný aparát, s jehož pomocí může cestovat časem.
Při průniku do minulosti mění směr své budoucnosti... a náhle je mrštěn o 800 000 let vpřed vstříc velkým dobrodružstvím.

Holka na roztrhání

romantický

Melanie je úspěšná vycházející hvězda newyorské módní scény. Když se s ní zasnoubí nejžádanější svobodný muž ve městě, zdá se, že všechno běží jako na drátkách.
Melanie má ale zvláštní minulost a manžela Jacka, co žije na venkově, vzal si ji na střední škole a odmítá rozvod. A tak musí vyřešit problém s Jackem a pár dalších strašáků z mládí, proto odjíždí do Alabamy.
Nehledá ale to, co chce opustit?

Kouzelná chůva Nanny Mc Phee

pohádka

V tomhle temném a vtipném příběhu představuje Emma Thompson osobu s velmi neobvyklým vzhledem a s kouzelnými schopnostmi, která vstupuje do domácnosti čerstvého vdovce pana Browna, aby se pokusila zkrotit sedm nesmírně zlobivých dětí. Dětem se podařilo vyhnat už 17 ošetřovatelek, ale pod dozorem Nanny McPhee zjišťují, že když se chvovají zle, dějí se kolem nich z nějakého tajuplného důvodu velmi zvláštní věci.

Tajemný let

napínavý

Psychologický thriller s Jodie Foster, plný napětí. Během letu nového supermoderního Boeingu 474 bezestopy zmizí šestiletá Julie, dcera konstruktérky Kyle Prattové. Situaci významně komplikuje jedna skutečnost: nikdo z posádky ani z pasažérů totiž nevěří, že by Julie vůbec kdy na palubě letadla byla. Všechny důkazy to potvrzují. Kdo je tedy blázen? Kyle nebo všichni ostatní? Zoufalá matka stojí při řešení této hádanky sama proti všem. V sázce je ale příliš mnoho - život její dcery.

Přes noc třicítkou

komedie

Romantický příběh o třináctileté Jenny, která se s pomocí kouzelného přášku přenese o mnoho let dál.
Přes noc se stane okouzlující třicítkou se vším, co si kdy přála, ale s vyjímkou svého nejlepšího kamaráda Matta. Navenek dospělá žena teď musí pomoci malé holce uvnitř najít skutečnou lásku, kterou tak nečekaně opustila.

Mimzy

dětský sci-fi

Noah a Emma Wilderovi najdou na pláži zvláštní krabičku. Uvnitř naleznou kouzelného plyšového králíčka jménem Mimzy a spoustu dalších záhadných hraček, které dětem propůjčí neobyčejné schopnosti. Najednou dokáží zvedat objekty vlastní vůlí nebo řešit složité rovnice... těchto nezvyklých schopností si samozřejmě všimnou rodiče, učitelé a dokonce i FBI. Hračku Mimzy halí závoj tajemství. Netuší, že v rukou drží klíč k záchraně celého lidstva v daleké budoucnosti.

50x a stále poprvé

romantická komedie

Henzry Roth žije v havajském ráji a každý večer prožívá románek s krásnou turistkou. Sladké chvíle však skončí, když... potká Lucy. Vycházejí spolu výborně, ale další den ho dívka nechce znát. Copak ho může jen tak přehlížet? Lucy totiž trpí ztrátou paměti a přes noc vždycky zapomene, co se minulého dne stalo.
Ale zamilovaný mladík udělá všechno pro to, aby dívku svých snů získal, i kdyby to znamenalo hledat každý den znovu nejrůznější cesty k jejímu srdci.

Jak ztratit kluka v 10 dnech

romantická komedie

Redaktorka populárního časopisu Andie souhlasí s tím, že napíše reportáž z první ruky o tom, jak se zbavit chlapa... za pouhých 10 dní. V té samé chvíli se sympatický agent reklamní agentury Benjamin vsadí, že se do něj bezhlavě zamiluje každá žena... také v 10 dnech. Následují bláznivě romantické situace a série šíleně komických podvodů a podvůdků, které vám dokážou, že když jde o skutečnou lásku... tak vaše srdce lhát nedokáže.