Náhled předního přebalu DVD

Neuvěřitelně hlasitě a nesmírně blízko

Extremely Loud and Incredibly Close, USA, 2011

Režie: Stephen Daldry

Hrají: Tom Hanks, Thomas Horn, Sandra Bullock, Zoe Caldwell, John Goodman, Max von Sydow, Stephen Henderson, Viola Davis, Jeffrey Wright, Adrian Martinez, Brooke Bloom, Stephen Kunken, Chris Hardwick

Délka filmu: 130 minut

Rozlišení:1080p

Zvuk: DTS-HD MA 5.1 anglický, DD 5.1 český, portugalský, maďarský, polský, ruský, 2.0 turecký

Blu-ray Disc

Titulky: české, anglické pro neslyšící, portugalské, islandské, arabské, hebrejské, maďarské, polské, turecké, ruské, rumunské

Vydal: Magicbox

Děj filmu: Malý chlapec najde záhadný klíč, který patřil jeho otci, jenž byl z obětí teroristického útoku na světové obchodní centrum. Chlapec se vydá zjistit jaká tajemství klíč skrývá a možná se díky tomu konečně dokáže vyrovnat se smrtí svého otce.
Oscaroví herci Tom Hanks a Sandra Bullock se poprvé setkávají před kamerou v tomto dojemném dramatu, odehrávajícím se v době po teroristickém útoku na světové obchodní centrum.
Snímek byl natočen na motivy knihy z pera Jonathana Safrana Foera a vypráví příběh z pohledu Oskara Schella, vynalézavého jedenáctiletého chlapce z New Yorku, který našel klíč, jenž patřil jeho zesnulému otci a pátrá po tom, do kterého zámku pasuje. Rok poté, co jeho otec zemřel ve Světovém obchodním centru (pro Oskara to navždy zůstane nejhorší den jeho života), je rozhodnutý udržet si pouto s člověkem, který ho vždy učil bojovat se svými největšími obavami a strachy. A tak Oskar postupně prochází pět newyorských čtvrtí a pátrá po chybějícím zámku – potkává nejrůznější typy lidí, kteří přežívají svým vlastním způsobem – a začíná odhalovat neviditelné vazby k otci, který mu strašně chybí, ale i k matce, jež se zdá být na hony vzdálená a nakonec i k hlučnému a nebezpečnému světu kolem něj.

© Webová stránka je vlastnictví videopůjčovny AUSID Pardubice.