Náhled předního přebalu DVD

10 000 př. n. l.

10,000 B.C., USA / Nový Zéland, 2008

Režie: Roland Emmerich

Hrají: Cliff Curtis, Camilla Belle, Omar Sharif, Steven Strait

Délka filmu: 109 minut

Rozlišení:1080p 16:9

Zvuk: DD 5.1 český, polský, rumunský, maďarský, turecký, thajský, ukrajinský, anglický + TrueHD 5.1 anglický

Blu-ray Disc

Titulky: české, anglické, polské, chorvatské, rumunské, srbské, slovinské, maďarské, litevské, lotyšské, estonské, ruské, turecké, arabské, bulharské, řecké, hebrejské, islandské, čínské, thajské, indonéské, ukrajinské

Vydal: Magic box

Od režiséra filmu Den nezávislosti a Den poté

Děj filmu: Roland Emmerich, režisér filmu Den nezávislosti a Den poté, natočil skvělé dobrodružství z pradávných dob, kdy se po zemi proháněli mamuti a mystické síly utvářely osudy lidí. Velkolepá podívaná se strhujícími vizuálními efekty vypráví příběh prvního hrdiny (Steven Strait), který se vydává zachránit svou unesenou lásku (Camilla Belle) a naplnit proroctví.
Boj se šavlozubým tygrem a jinými prehistorickými predátory, cesta přes říše plné bezpráví, formování armády i objev dávno ztracené, vyspělé civilizace. Právě zde povede náš hrdina boj za svobodu a stane se absolutním vítězem v čase, kdy se rodily legendy.

Bonusy: (1080i High Definition)

Bonusové titulky: české, anglické, maďarské, arabské, bulharské, čínské, chorvatské, estonské, řecké, hebrejské, lotyšské, litevské, polské, rumunské, ruské, srbské, slovinské, turecké.

© Webová stránka je vlastnictví videopůjčovny AUSID Pardubice.