Náhled předního přebalu DVD

Bobby
Atentát v Ambassadoru

Bobby, USA, 2006

Režie: Emilio Estevez

Hrají: Anthony Hopkins, Ashton Kutcher, Brian Geraghty, Christian Slater, David Krumholtz, Demi Moore, Elijah Wood, Emilio Estevez, Freddy Rodríguez, Harry Belafonte, Heather Graham, Helen Hunt, Jacob Vargas, Joshua Jackson, Joy Bryant, Kip Pardue, Laurence Fishburne, Lindsay Lohan, Martin Sheen, Michael Bowen, Nick Cannon, Orlando Seale, Sharon Stone, Shia LaBeouf

Délka filmu: 117 minut

Rozlišení:1080p

Zvuk: DD 5.1 český, anglický

Blu-ray Disc

Titulky: české

Děj filmu: 4. června 1968. Senátor Robert F. Kennedy přijíždí do hotelu Ambassador v Los Angeles přednést projev v rámci své kandidatury na prezidenta Spojených států. Ve všech lidech vzbuzuje naději, vzrušení a dojem, že jeho zvolení bude příčinou velkých změn. V následujících dvou dnech však celý svět bude svědkem události, která změní historii a životy mnoha lidí. Atentát v Ambassadoru není politický film. Není to ani příběh Roberta Kennedyho (ve filmu ho vidíme výhradně ze skutečných archivních záběru). Je to pohled do životů několika lidí, jejichž cesty se na pár hodin protly. Příběh lidí, kteří byli v bezprostřední blízkosti jednoho z největších incidentů 20. století.
Režisér a scenárista Emilio Estevez získal do jednotlivých rolí jedinečné herecké osobnosti. Před kamerou se sešly nejzkušenější hollywoodské hvězdy několika generací: držitelka Oscara Helen Hunt (Lepší už to nebude), držitel Oscara Anthony Hopkins (Mlčení jehňátek), Laurence Fishburne (Matrix 1-3), Demi Moore (Neslušný návrh, Striptýz), Sharon Stone (Základní instinkt, Casino), Elijah Wood (trilogie Pán prstenů, Sin City - město hříchu), Lindsay Lohan (Mezi námi děvčaty), Heather Graham (Z pekla, Kurz sebeovládání).

Bonusy: Film o filmu, Trailer

© Webová stránka je vlastnictví videopůjčovny AUSID Pardubice.