© Webová stránka
je vlastnictví
videopůjčovny AUSID Pardubice.
 

Jak nejlépe postupovat při objevení chyby?

Bleskově pro zkušené:
 1. Označit část s chybou.
 2. Zkopírovat do schránky [CTRL]+[C], otevře se okno e-mailu.
 3. Kliknout na nahlásit chybu.
 4. Vložit obsah schránky do mailu [CTRL]+[V].
 5. Upřesnit případným komentářem a odeslat ;-)
Názorně pro méně zdatné:
 1. Označení táhnutím myši (12 KB) Místo s chybou v seznamu označte myší tak, že ťuknete levým tlačítkem myši před začátek řádku s číslem titulu, tlačítko držíte celou dobu stisknuté, pak myší pohnete,aby se modře zvýraznil celý řádek a potom to levé tlačítko myši teprve uvolníte. Řádek s chybou (případně více řádků) zůstane označený.
 2. Stiskněte kombinaci kláves [CTRL]+[C] (tzn. dvě tlačítka najednou, nejprve [CTRL], držet a pak k tomu písmeno [C]). Tím se celý označený text zkopíruje do tzv. schránky, a počítač si ho bude pamatovat.
 3. Kliknout na nahlásit chybu. Tento odkaz najdete i dole v levém modrém pruhu. Tím se Vám otevře okno e-mailového programu s již vyplněnými údaji v polích Komu a Předmět.
 4. Označení táhnutím myši (12 KB) Pak stačí vložit obsah schránky do e-mailu kombinací kláves [CTRL]+[V]. Tak se do zprávy vloží celá část, kterou jste před tím označili.
 5. Pod vloženou část můžete upřesnit, jakého charakteru chyba je, pokud to nebude hned přímo jasné. Zejména pravopisné chyby hned každý neobjeví.
  A nezapomeňte to odeslat ;-)